Krušnohorské proroctví

Krušnohorské proroctví

Kniha Krušnohorské proroctví je několik autobiografických výpovědí autora, které se pohybují mezi nebem a zemí.

Cena za 1 ks vč. DPH: 299 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 272 Kč
Na dotaz
Kód produktu: PRP-ZON
Popis

Krušnohorské proroctví

26 příběhů vás provede skutečnými událostmi, které se odehrávají mezi nebem a Zemí. Hlavní pozorovatel jednotlivých příběhů se v šesti letech utopí a v dospívání zemře při operaci. Po návratu tím získává mimořádné schopnosti uvidět to, co je ostatním skryto. V drobných nepatrných událostech vidí předivo světla. Do každého příběhu je vloženo poselství pro běžný život.

© Text Dalibor Stach, 2020
© Grafika obrazové části Jan Choura, 2020
© Fotografie obálka Planeta 2000 - Dalibor Stach, 1936-1982
© Grafika obálky Dalibor Stach, 2020 

Recenze čtenářů:

Milena Moravcová
Musím upřímně říct, že ta kniha mě dostala. Přečetla jsem ji "na jeden zátah" během jednoho odpoledne a večera. Možná si najde jen toho, koho potkat má, ale za mne je to po dlouhé době opět "mana" pro duši. Nechť každý sám posoudí. Doporučuji 

Dalibor Stach (1971) začal psát Krušnohorské proroctví jako jednotlivé povídky pro týdeník Spirit v roce 2011 až 2012 pod pseudonymem Harry Telesfor. V roce 2013 vyšly jako šestá autorova kniha.  Povídky z osobních zkušeností autora, který dvakrát prožil klinickou smrt. Jedna povídka z knihy Krušnohorské proroctví se spolu s knihou Za oponou noci staly předlohami pro scénář k filmu DIMENZE (2021).  Vznik duchovního a mystického filmu podpořili velmi známé osobnosti hereckého světa. Brendan Fraser (Mumie), Marcia Cross (Zoufalé manželky), Dawn Olivieri, Bolek Polívka, Dominika Morávková, Michal  Novotný, David Novotný a další.

 

Počet stran 200
Rozměry 160x200mm
Pevná vazba
Ilustrovaná
Křídový papír
Druhé vydání