Od 4.6. 2021 každý týden
z předprodaných vstupenek
losujeme výherce.

(soutěž je momentálně pozastavena z důvodu C19)

Ceny:
Stavebnice COBI, CD S hudbou Vesmírnou, knihy Mystik z Velryby, Za oponou noci a Krušnohorské proroctví. 

Výherci:

Lenka Hlaváčková - Za oponou noci - kniha
Renata Žáková - Krušnohorské proroctví - kniha
Hana Benáčková - S hudbou vesmírnou - CD
Žaneta Fröhlichová - Za oponou noci - kniha
Jana Kučerová - stavebnice COBI





Projekce celovečerního filmu a beseda s režisérem
​"Proč a jak film vznikal"

93 min. celovečerní film

60 min. beseda s dotazy diváků 


celovečerní film určený pouze pro kina
komponovaný pořad


Režie a scénář: Dalibor Stach
Kamera: Karel Fairaisl, Martin Šácha, Vladimir Müller
Hrají: Brendan Fraser, Marcia Cross, Bolek Polívka, Dawn Olivieri, Dominika Morávková-Zeleníková, Petra Bučková, David Novotný, Michal Novotný, Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Chantal Poullain-Polívková, Richard Genzer, Michal Suchánek, Bohumil Klepl, Massimo Dobrovic, Martin Zbrožek, Gabriela Filippi, Dalibor Stach, Dalibor Stach jun., Martina Vážanová


Od 19.2.2022 pojedu s filmem po České republice
​a Slovenské republice  do vyčerpání funkčních kin.

Pořadí premiér v kinech určí předprodej vstupenek.

Vstupenky si zajistěte v našem e-shopu. 

Do poznámky v objednávce uveďte vaší preferenci kina.

Varianta 1: 1 x vstupenka + dárek v hodnotě vstupenky.

Varianta 2: 10 x vstupenek 10 x dárek v hodnotě vstupenky + dárek knihy v exkluzivním vydání Krušnohorské proroctví a Za oponou noci s osobním věnováním. Knihy jsou knižními předlohami celovečerního filmu DIMENZE a jsou odeslány obratem po převodu na účet.

Jak postupovat?

1. Objednávka a platba podle faktury.

2. Po stanovení premiéry ve vašem kině vám přijde mail nebo SMS k vyzvednutí lístků.

3. Prvních 10.000 diváků ke své vstupence v kině obdrží dárek v hodnotě vstupenky.

4. Pokud objednáte 10 ks vstupenek, tak po platbě vám přijdou knihy Krušnohorské proroctví a Za oponou noci v exkluzivním vydání.

5. Když by nebylo něco jasné, neváhejte se zeptat.


Těším se na osobní setkání v kině.

Dalibor Stach
režisér



1. OSTROV - DK

2. PRAHA - Kino Lucerna 19.2.2022 v 17:00

Vyškov, Pardubice, Vsetín, Nový Bor, Valašské Meziříčí, Praha, Blatná, Ústí nad Labem, Mariánské Lázně, Jindřichův Hradec, Nové Město na Moravě, Sokolov, Kopřivnice, Kolín,  Rychnov nad Kněžnou, Ostrava, Karlovy Vary, České Budějovice, Tišnov, Přelouč, Kralupy nad Vltavou, Ivančice, Frýdek - Místek, Šumperk.

Seřazeno podle nejvíce předprodejů.
​Po dosažení 100 předprodejů bude kino dáno do pořadí, podle kterého pojedu jako režisér s filmem a besedou. 


DIMENZE
DIMENZE

 

 

Česká republika

1. Hlavní město Praha - Kino Lucerna, Kino Aero, Kino Mat, Kino Pilotů 2. Středočeský kraj – Praha - Vlašim, Benešov, Kutná Hora, Čáslav, Kolín, Poděbrady, Nymburk, Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem, Český Brod, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Slaný, Kladno, Beroun, Příbram, Sedlčany, Říčany 3. Jihočeský kraj – České Budějovice - Dačice, Slavonice. Jindřichův Hradec, Třeboň, Velešín, České Budějovice, Soběslav, Týn nad Vltavou, Bechyně, Tábor, Bernartice, Milevsko, Blatná, Strakonice, Písek, Prachatice, Vimperk, Český Krumlov, Blatná 4. Plzeňský kraj – Plzeň - Tachov, Domažlice, Bor, Kdyně, Klatovy, Sušice, Horšovský Týn, Plzeň 5. Karlovarský kraj – Karlovy Vary - Ostrov, Jáchymov, Karlovy Vary, Nejdek, Pernink, Sokolov, Kynšperk nad Ohří, Chodov, Horní Slavkov, Březová u Sokolova, Cheb, Mariánské Lázně, Luby 6. Ústecký kraj – Ústí nad Labem - Chomutov, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Most, Litvínov, Duchcov, Bílina, Teplice, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Děčín, Litoměřice, Louny, Benešov nad Ploučnicí, Roudnice nad Labem 7. Liberecký kraj – Liberec - Nový Bor, Kamenický Šenov, Liberec, Jablonec nad Nisou, Tanvald, Frýdlant, Hejnice, Malá Skála, Turnov, Jilemnice, Semily, Lomnice nad Popelkou, Železný Brod, Dubá, Mimoň, Cvikov 8. Královéhradecký kraj – Hradec Králové, Jičín, Janské Lázně, Úpice, Dvůr Králové nad Labem, Náchod, Červený Kostelec, Nová Paka, Hradec Králové, Hořice, Trutnov, Dobruška, Kostelec nad Orlicí, Nové Město nad Metují, Police nad Metují, Nový Hrádek, Hořice, Rychnov nad Kněžnou 9. Pardubický kraj – Pardubice, Přelouč, Pardubice, Hlinsko, Heřmanův Městec, Chrudim, Skuteč, Litomyšl, Holice, Choceň, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Žamberk, Jablonné nad Orlicí, Lanškroun, Červená Voda, Králíky, Proseč, Polička, Svitavy, Bystré 10.  Kraj Vysočina – Jihlava, Pacov, Kamenice nad Lipou, Počátky, Pelhřimov, Třebíč, Dolní Cerekev, Humpolec, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Krucemburk, Přibyslav, Polná, Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Jihlava. Velké Meziříčí 11. Jihomoravský kraj – Brno, Brno, Tišnov, Blansko, Ivančice, Mikulov, Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Bučovice, Slavkov u Brna, Hodonín, Kyjov, Vyškov, Prostějov 12. Olomoucký kraj – Olomouc, Vidnava, Javorník, Jeseník, Staré Město, Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Rýmařov, Olomouc, Prostějov, Přerov, Moravský Beroun 13. Moravskoslezský kraj – Ostrava, Rýmařov, Bruntál, Opava, Bohumín, Havířov, Český Těšín, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Jablunkov, Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín, Kopřivnice 14. Zlínský kraj – Zlín, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Vizovice, Valašské Klobouky, Luhačovice, Uherské Hradiště, Osvětimany, Napajedla, Zlín, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem

Slovenská republika

1. Bratislavský kraj - Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec 2. Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava 3. Trenčínský kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín 4. Nitranský kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce  5. Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina 6. Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom 7. Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou 8.Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov